زبانسرا کرمانشاه
راهنمای ثبت نام
حکمت کارت
    پنج شنبه, 13 بهمن 1401

دوره های آموزشی نوجوانان (ADC )

نوجوانان  

دوره های آموزشی نوجوانان (ADC )

1 – این دوره ی آموزشی،ADC  دوره ای است متناسب با سنین جوانان 12 تا 15 سال این دوره چهار مهارت زبان ( Listining

Writing ، Reading ، Speaking ) را به گونه ای ارائه می کند که تمامی موضوعات انتخاب شده در آن مورد علاقه این گروه سنی است.همین امر باعث می گردد که در زبان آموزان ایجاد انگیزه و معلومات زبان انگلیسی آنان شکوفا گردد تا بتوانند زبان را در دنیای واقعی بیرون از کلاس نیز مورد استفاده قراردهند.

2 – این دوره مخصوص عزیزانی است که از پایه هفتم تا نهم مشغول به تحصیل می باشند.

3 – در این دوره کتابهای family & friends  تدریس می شود که شامل 18 ترم و شامل 6 کتاب می باشد و کتاب در 3 ترم آموزشی تدریس می شود.

4 – در طول دوره های ADC همراه با کتابها وسی دی های درسی،طبق برنامه موسسه،اساتید با استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند فیلم و لابراتوار کتاب داستان ( Short Stories ) و  ( reading & writing ) اقدام به افزایش دامنه ی واژه ها تقویت مهارتهای چهارگانه می نمایند که زبان آموزان بتوانند با ذخیره واژگان بیشتر و توانایی بهتر برای استفاده از آنها،خصوصا در زمینه مکالمه زبان انگلیسی،خود را برای ورود به دوره های بزرگسالان آماده نمایند.

5 – نمره ی کل در هر ترم حداکثر 100 می باشد که زبان آموز با کسب حداقل نمره ی 70 جهت ورود به ترم بالاتر پذیرفته می شود.کسب نمره ی کمتر ا ز 70 نمایانگر نیاز زبان آموز به تمرینات بیشتر می باشد لذا برای این زبان آموز مردودی اعلام می شود و لازم است دوباره در کلاس های همان سطح شرکت کند.

نکات مهم :

*اولیای گرامی در صورتی که فرزند شما نمره ی کمتر از 70 را کسب نماید از ادامه ی دوره دلسرد و نا امید نشوید زیرا هر چه در سطوح پایه تمرینات زبانی بیشتر باشد یادگیری در سطوح بالاتر آسان تر و سریع تر صورت می گیرد.لذا با ایجاد انگیزه و استفاده از فرصت پیش آمده فرزندانتان را به ادامه دوره و تمرینات جدی تر تشویق و ترقیب نمایید.

*با در نظر گرفتن این مطلب که اکثر کودکان و نوجوانان در فصل تابستان فعالیت زبان آموزی خود را شروع می کنند دوره های آموزش زبان انگلیسی را به هیچ و جه درفصول دیگر ترک نکنند. چرا که بعد از چند ماه اکثر مهارت های ایشان به علت عدم ممارست و تمرین به فراموشی سپرده می شود و در تابستان بعد باید دوره ی  آموزشی را از ابتدا آغاز کنند.

تذکر : توصیه زبان سرا به شما اولیاء محترم این است که با برنامه های منظم موسسه،بعد از تابستان نیز با ادامه تحصیل زبان همراه باشید تا به نتیجه دلخواهتان که همانا آینده ی روشن این عزیزان می باشند دست یابید و نیز قبل از هرگونه برنامه ریزی جهت مسافرت،مرخصی یا هرمورد دیگر تقویم آموزشی موسسه را مطالعه و با ما مشورت نمایید تا فرزند شما از ادامه آموزش و ثبت نام در ترم های دیگر باز نماند.

ورود فراگیران زبانسرا کرمانشاه
سیستم مکانیزه نمرات فراگیران زبانسرا کرمانشاه
ورود اساتید به سیستم مکانیزه نمرات زبانسرا کرمانشاه
ورود پرسنل زبانسرا کرمانشاه
راهنمای ثبت نام فراگیران جدید در زبانسرا کرمانشاه
تماس با زبانسرا کرمانشاه

درباره زبان سرا فکوریان

در دنیای امروز آموزش و فرهنگ،سنگ بنای پیشرفت و توسعه هر جامعه ای می باشد.در میان اقسام آموزش های مورد نیاز جوامع،یادگیری زبان انگلیسی بعنوان کلید اصلی ارتباطات در دنیای پیشرفته امروزی نقشی بسیار پر رنگ تر را بازی می کند.

از این رو است که در چند دهه اخیر با فراهم شدن شرایط برای بخش خصوصی،آموزشگاه ها و موسسات

 

ادامه مطلب

 

شبکه های اجتماعی

telegram

facebook

instagram

بخش های اصلی

آدرس

استان کرمانشاه - شهر کرمانشاه - منطقه 1 - 22 بهمن بلوار نوبهار کوچه 110 پلاک 9

تلفن ثابت :

08338375222

08338373684

تلفن همراه:

09039414525

ایمیل :info@zabansaraksh.ir

برنامه ها

logo-samandehi